Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Upominek dla chłopca | Pamiątki Pierwszej Komunii 2018

Lista prezentów dla chłopców

Ośmioletni chłopiec to mały poszukiwacz przygód, a jednocześnie wulkan energii. Czasem to konstruktor budowli albo miłośnik lotów kosmicznych. W niektórych drzemie przyszła gwiazda sportu, na przykład kierowca rajdowy. Wybierając prezent na Komunię Świętą postarajmy się zatem wykorzystać naturalną chęć malucha do poznawania świata i posługiwania się wyobraźnią. Idealnym prezentem dla chłopca jest wszelkiego rodzaju sprzęt sportowy. Jeżeli jednak zależy nam na innym wyborze, w rankingu prezentów dla chłopca jest wiele ciekawych możliwości.

Atrakcyjną propozycją prezentową jest zestaw klocków Lego. To zabawka, która pomoże rozwinąć się manualnie, nauczy konstruktywnego myślenia i działania. Do wyboru mamy m.in. klocki z serii Technic, City i Architecture. Dostępne są również pakiety nawiązujące tematyką do popularnych filmów takich jak Gwiezdne Wojny, Piraci z Karaibów czy Władca Pierścieni. Coś ciekawego znajdzie się też dla miłośników dinozaurów, wyścigów samochodowych, a nawet wojowników ninja.

Innym wartym uwagi pomysłem na upominek pierwszokomunijny jest samochodowy tor wyścigowy. Taka zabawka budzi wielkie emocje już podczas składania toru, a co dopiero w czasie wyścigu. Najciekawszą tematyką jest formuła 1 albo ta, dotycząca filmu animowanego „Auta”. Jeżeli nie tor samochodowy, to może samochód sterowany zdalnie, czyli za pomocą radia? Do wyboru jest też helikopter, statek, pojazd budowlany, a nawet czołg. Równie dobrze można podarować kolejkę elektryczną. Różne warianty ustawienia torów sprawiają, że zabawka się nie znudzi, a może być początkiem pasji na wiele lat.

Wielu ośmioletnich chłopców jest pasjonatami kosmosu. Mądrym i rozwijającym zainteresowania podarunkiem będzie dla nich teleskop albo luneta. Dzięki nim będą mogli stać się prawdziwymi obserwatorami nieba i gwiazd. Dla tych, którzy wolą obserwować przyrodę i podziwiać krajobrazy, odpowiedniejsza będzie lornetka. Można pokusić się o sprzęt z wbudowanym kompasem. Teleskop, lunetę lub lornetkę wręczamy wraz z torbą do ich przechowywania i specjalnymi ściereczkami do czyszczenia szklanych elementów.

Sprzęt elektroniczny? To jest myśl! W wachlarzu możliwości jest między innymi mały telewizor i przenośny odtwarzacz dvd, oba w sam raz do dziecięcego pokoju. Do takiego prezentu dobrze jest dołączyć kolekcję płyt z najpopularniejszymi bajkami i filmami. Jeżeli milusiński jest kinomanem, podarujmy mu dysk zewnętrzny. Dzięki temu urządzeniu mały filmomaniak wszystkie filmy będzie mógł przechowywać w jednym miejscu. Dobrą alternatywą dla dysku zewnętrznego jest pamięć przenośna USB. Najlepiej wybrać taką o pojemności 32 lub 64 gigabajty.