Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zabawki dla dziewczynek | Pamiątki Pierwszej Komunii 2018

Modne prezenty dla dziewczynek

Co kupić dziewczynce na Komunię? Odpowiedź wcale nie jest taka prosta. Jedyną podpowiedzią jest to, że większość dziewczynek lubi kolor różowy, zwierzątka, taniec i śpiew. Ale tak naprawdę każda z nich to indywidualistka. Wybór podarunku musi być bardzo przemyślany. To co podoba się jednej, drugiej może zupełnie nie przypaść do gustu.

Pomysłowym podarunkiem od chrzestnej może być na przykład cyfrowa ramka na zdjęcia. Wbrew swojej nazwie, dobry sprzęt tego typu potrafi także odtwarzać pliki muzyczne i pliki video. Urządzenie to posiada wyświetlacz LCD i gniazdo kart pamięci. Niektóre fotoramki wyposażone są w funkcje zegara, kalendarza i dzwonka. Aby gadżet dobrze spełniał swoje zadanie, musimy wybrać przynajmniej 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości nie mniejszej niż 480×234 pikseli. Obsługa e-ramki jest bardzo prosta. Fotki przeglądać można pojedynczo lub na pokazie slajdów.

Udanym podarkiem będzie zwierzątko. Może to być pies albo kot. Najlepiej wybrać rasę, która nie wymaga częstej i długiej pielęgnacji sierści. Do najpopularniejszych psich ras wybieranych dla dzieci należą: labrador, golden retriver i cocker spaniel. Jeżeli chcemy podarować kota, wybierzmy rasę brytyjską lub perską. Można też sprezentować chomika, świnkę morską lub szynszylę. To futrzaki, które wymagają mniej uwagi i pielęgnacji. Hitem komunijnym ostatnich lat jest jeż pigmejski i koszatniczka. Są to urocze zwierzaki, które zachwycą każdą ośmiolatkę. Książka o pielęgnacji wybranego przez nas stworzonka będzie ciekawym dodatkiem.

Kolejnym pomysłem na prezent komunijny dla dziewczynki jest konsola do gier. To niemały wydatek, ale gwarantujący mnóstwo radości i świetną zabawę na wiele godzin. Największą popularnością cieszą się konsole Microsoft Xbox, Sony PlayStation i Nintendo. Wśród najczęściej kupowanych gier znaleźć można gry zręcznościowe i sportowo-ruchowe. Warto pamiętać, że każda gra obsługiwana jest tylko przez konsolę jednej firmy. Jeżeli zależy nam na konkretnej grze, musimy upewnić się, na której konsoli będzie ona działać. W sklepach dostępne są również zaawansowane urządzenia do kierowania grą. Idealną opcją dla dziewczynki będzie mata do gier tanecznych, gamepad, czyli urządzenie służące do kierowania postacią, lub mikrofon do gier muzycznych.

Listę pomysłowych podarunków zamyka wieczne pióro. Na prestiż tego prezentu wpłynie na pewno wybór marki Pelikan albo Parker. Żeby dziewczynka wiedziała, że to podarek specjalnie dla niej, postarajmy się o wygrawerowanie jej imienia i daty przyjęcia Komunii, na przykład na skuwce. Pióra sprzedawane są w eleganckich pudełkach, więc wystarczy dokupić ozdobną torebkę i podarek gotowy.